O ja hoor de maand mei is weer aangebroken en daarmee is het ook weer the most wonderful time of the year! Nee ik heb het natuurlijk niet over Kerst, maar over het Songfestival. I love it!
Elk jaar zit ik weer te genieten van al die acts, commentaren en hysterie. Bij het Songfestival kan het niet over de top genoeg zijn. En ik weet niet hoe het met jou zit maar de vlaggetjes zijn bij mij inmiddels weer uit de kast gehaald en de bitterballen besteld. Laat het feest maar beginnen!
En hoe kun je van elk feestje een nóg leuker feestje maken? Juist, met bingo!
Als echte songfestivalliefhebber MOEST ik natuurlijk een bingo voor deze gelegenheid maken. En nog leuker vind ik het om hem met jou te kunnen delen. Gewoon helemaal gratis en voor niets. Het enige wat je hoeft te doen is naar deze pagina te gaan en de bingo te downloaden.
Hoe werkt het?
- Download de Songfestival bingo via deze pagina
- Print hem uit zo vaak als je wilt
- Zet de tv aan en wat lekkers op tafel
- Bingoën maar!
- Gebruik #gerritspeeltbingo op social media zodat we van elkaar kunnen zien hoe we bingo spelen
Je kunt de bingo net zo vaak uitprinten als je wilt, zodat je er gezellig met je huisgenoten voor kunt gaan zitten of een songfestival zoomparty kunt houden. Is er even niemand in de buurt? Dan kun je deze bingo ook prima in je eentje spelen! En heb je de bingo kaart helemaal vol roep dan als een razende BINGO! zodat je je prijs kunt innen. Deze prijs kunnen jullie onderling natuurlijk zelf bedenken, maar ik stel voor dat je een (vegetarische)rookworst als inzet doet, want hallo wie wil dat nou niet winnen?!
Laat je me weten wie de bingo gewonnen heeft?
#gerritspeeltbingo